Tvoření

MUCHLÁČEK PRO MIMINKO

Já jsem nedávno říkala, že vám ukážu, co jsem ušila. A protože už je dílo předané spokojené uživatelce, můžu to prásknout.

Když si doplňuji filmové vzdělání, dělám u toho něco takového. Učím se trpělivost, řeším absolutně nepředvídané výzvy a hádanky a překvapivě mne to baví. Je to poměrně skladné a kdykoliv to počká, když se mi nechce. Rozhodně bych to nemohla dělat na prodej – množství stráveného času ani nechcete vědět 😀 Takže když mne něco zaujme a zrovna je pro koho šít, vrhnu se na to.

Tohle je taková variace na muchláček (co člověk nepochytí za slovník při vyrábění pro malé děti…) a je hodně jednoduchý, protože je to pro úplně malé miminko. Díky svojí kamarádce jsem dostala dobré tipy, energii do výroby a taky nějaký materiál – snažím se používat hlavně bavlnu, nebo bezpečný filc z dětského oblečení. Když už to sesvačí, ať si pochutnají! Vyztužené je to dvojitou dávku RONAR FIX Deluxe, takže to má tvar. Je to celé šité ručně, jen lem jsem si nechala udělat na mašině u švadleny. Je to zatím první věc vypuštěná do světa, tak jsem zvědavá, jak se osvědčí. Minimálně poutko na připevňovací klips je pro mne povinnost, aby to nebylo pořád na zemi. Šité je to hodně napevno, přítel mi dokonce dělává i testera na uškubnutí. Na druhou stranu…kdo jsem já, abych podcenila dětské ruce a zuby, když jsem ve školce sama rozkousala jeden, nebo dva povlaky na peřiny

FAQ: Objednávky nepřijímám

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *