Restaurace, podniky

Hotel Anybody

Brněnská legenda, hotel Anybody. Slyšel o něm leckdo, byl tam zatím asi málokdo. A my jsme ho dostali k Vánocům, takže jsme se konečně vypravili.

My jsme si Transgalaktický rande
https://www.anybody.cz/pokoje/transgalakticky-rande
Podle popisků nejbláznivější pokoj hotelu a já se podle filmu ani nedivím. Mě na něm zaujala vlastní vana na pokoji, což neznamená, že k tomu nebyla kompletní samostatná koupelna. Já nechci úplně vyzradit, co tam bylo, protože pak byste přišli (minimálně u tohoto pokoje) o ÁÁÁÁÁÁÁCH-faktor. A to by ode mne nebylo pěkné. Nicméně i podle fotek na webu můžu říct, že roli hrají bubliny a velmi zajímavě řešená „bublinová“ postel. Princip každého pokoje je v tom, že vám dají nejen místo na přespání, ale připraví i možnosti zábavy, kterými vás provedou – různé úkoly, návrhy činností a vše potřebné k nim. Ovládáte světlo, zvuky, průběh večera …pomocí tabletu. Na webu rozhodně nemají pokoje popsané tak, abyste si mohli myslet, že vás tam nic nepřekvapí – naopak. Nevím, co přesně jsem čekala, ale úkoly a celý večer byly dost zaměřené směr erotično. A nemuselo mne to překvapit, když je to zážitek plánovaný pro pár dospělých lidí 🙂 Pro jednoho by to zábava nebyla. Druhý den jsem odcházela absolutně nadšená a celý pobytový večer mi zářily oči jak baterky. A mimochodem – výhled ven z pokoje taky vůbec nebyl k zahození.

Technikálie: Drinky v minibaru nejsou v ceně, i když mi to tak podle webu přišlo. Můžete si tudíž vzít s sebou něco vlastního a kdyžtak si dát svoje, nebo jejich…podle chuti, nálady a peněženky. Osobně mě nic z toho, co tam bylo v nabídce nelákalo, takže já bych si něco svého vzala příště určitě. A třeba sekt, který by se dobře hodil, tam měli pouze jako velkou lahev za 1200 Kč.

Před návštěvou mrkněte na film, podle kterého je pokoj inspirovaný, protože pak jsou pro vás věci známější a myslím, že i zajímavější. V našem případě Barbarella. A mohu říct „čekejte nečekané“. Na takový film bych se v životě nepodívala a pokud bych se začala dívat, tak bych se nikdy nedodívala. Je to něco mezi špatným příběhovým pornofilmem, filmem Souboj Titánů a naprostým komiksovým brakem. Absurdní přístroje, podivné zvuky, blýskavé plastové trubky/táhla a hadičky, neuvěřitelné pseudozápletky. Ať (ne)žije Duran Duran 🙂
https://www.csfd.cz/film/27778-barbarella/prehled/

Moji další pokojoví favorité byli Čtyři tváře Říma (houpačka na pokoji!) a Noc na scéně (vana na pódiu!)….tak uvidíme.

Jestli bych Anybody doporučila? JASNĚ!!!!!!! A já sama doufám, že se tam dostanu zase. Nějaké věci by mohli vylepšit, ale ani to nezmiňuji, protože nadšení ze zbytku bylo tak velké, že jsem si vlastně nevšimla.

Kdo jste si ještě dali Anybody?

https://www.anybody.cz

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *