Restaurace, podniky

LA SPERANZA

Italské bistro na Lidické 32 je pro mne absolutní stálice v tom, jak si dát v Brně nejlepší a nejrychlejší pizzu.

Dokonce mne teď ani nenapadá, kde si dát jinde lepší pizzu, i když bych brala klasické restaurace. A to je velmi dobré znamení. Co jsem tam byla naposledy, tak přidali nabídku druhů pizz (mají všechny klasické a teď už jsem zahlédla i bezlepkovou, rozhodně vegetariánské a myslím, že snad i jednu vegan – cíleně na vegan pizzy zajděte do https://minniemalistka.cz/pizzapunk/ ), moučníků (ochutnala jsem oblíbené profiterolky s čokoládou, ale samozřejmě mají třeba tiramisu) i nápojů. Také mají i něco jako polední menu, kdy jsem tam viděla vždycky nějakou polévku a jednou myslím gnocchci a jednou lasagne. Dala jsem si tam i espresso lungo a byla jsem spokojená (Caffe del Saggio to není, ale rozhodně to neurazí https://www.saggio.cz/ ).

Pořád jsou milí, pizzu mají úžasnou. Mají i zahrádku, což na frekventované Lidické je taková polovýhra, ale nikdo nás koneckonců nenutí 🙂 Když půjdete okolo, udělejte si hlad, fakt to stojí za to. Možná tam bude fronta až ven, ale obsluhují rychle, takže se není čeho bát.

http://lasperanza-bistro.cz/

https://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g274714-d7919723-Reviews-La_Speranza_Bistro_Italiano-Brno_South_Moravian_Region_Moravia.html

https://www.zomato.com/cs/brno/la-speranza-%C4%8Dern%C3%A1-pole-brno-st%C5%99ed/photos

restu.cz

Takže se tam potkáme? Na pizze? Nebude to nóbl, ale moc si pochutnáme. A mají tam Vineu i prosecco.

Další z návštěv, srpen/2020

Jsou tady pro každou špatnost, a tak nám udělali i ochutnávkový podnos. 3 různé kousky nám rozkrojili ještě napůl, zlatíčka to jsou. A pizzy samozřejmě vynikající jako vždy… Jejich Diavolla, parmská s rukollou a capriciosa.

I zvenku najdete La Speranzu celkem jednoduše

Doporučuji a nejsem sama!

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *