Jídlo

DOBRÝ VEGETARIÁNSKÝ ŘÍZEK

Co dělá řízek řízkem? Já už ani nevím, protože na tomhle jsem si fakt pochutnala!

Zkouším ráda nové alternativy jídla a k tomu se hlásí k pozornosti https://www.gardengourmet.cz/, kteří mají nejen vegetariánské, ale i veganské produkty.

Tady jsem byla vlastně dost skeptická, co jsem si to vymyslela, ale líbilo se mi složení a připravenost k akci (prostě jen osmažím). Tak jsem to koupila. BTW k tomu složení….vidíte tam něco špatného? Já ne.

A tak jsem popadla milé 2 kousky a osmažila je. Jako správný řízek jsem si je naložila na chleba. A víte, co mne nejvíc zarazilo? Při smažení to prostě vonělo, jako když smažím řízek. Co tedy dělá řízek řízkem? Osmažená strouhanka? No tak jo, s tím umím žít 🙂

Tenhle veggie řízek mi chutnal a ráda si ho dám znovu. Dobře se do toho kousalo, kladlo to přiměřený odpor (žádné rozblemtané placičky). Byl dobře ochucený, trochu jako jemný kuřecí řízek, ale já moc nerada kuřecí řízky, takže bych řekla „lepší jak kuřecí řízek“. Cenově to vychází 180 g za cca 90 Kč (rohlík.cz), což na předpřipravenou potravinu s dobrým složením myslím není moc.

Na rohlik.cz mívají i další věci z nabídky Garden gourmet a časem je asi taky zkusím např.
– vegetariánské kuličky, 200 g, 90 kč
– veganský falafel, 190 g, 90 kč
– veganské nudličky, 160 g, 90 kč
– vegetariánské karbenátky (veggie rondo) se špenátem a sýrem, 180 g, 90 kč
– vegetariánský burger, 150 g, 90 kč
– veganský burger, 225 g, 110 Kč

Doporučuji vaší ctěné pozornosti, ať už jako řešení vegetariánské návštěvy při řízkové akci, nebo prostě jako něco, co vám chutná, když máte chuť na pořádnou smažbu.

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *