Bezmasé a málomasé · Ostatní · Rychlé a snadné

NUDLOVÝ SENDVIČ

Děsivá rychlovka, která pusu buď otevře dokořán, nebo zavře 😀

Co to proboha je? Ano, vaše reakce je zcela správná. A až zjistíte, z čeho to je, bude jen hůř 😀

Tady ten „recept“ je od mythicalkitchen, což je člověk (jakože jeho účet), který kazí bříška lidem, co mají Tiktok. A jak jsem se k tomu dostala já? No, já Tiktok nemám, jsem boomer. Ale mám Youtube a tam sleduji Safiyu Nygaard a jejího manžela Tylera Williams (případně oba dohromady). A oni udělali video, kde tenhle recept vařili. A já jsem prostě jednou byla v zácpě v tramvaji a už nebylo jiné video, co bych sledovala 😀 Kromě steaku s burákovým máslem, co dělali posledně 😀 Co na to říká Gordon Ramsay? Já věřím, že si mne ruce, že každá reklama je reklama.

V receptu používali něco, co vypadalo jako takový ten polotavený sýr v plátcích. Sice je tohle DOST podezřelý recept, ale polotavené věci v plastu už jsou k tomu všemu i na mě moc. Je to něco takového. Určitě to můžete použít.

Co normálně mám ve spíži jsou instantní polévky. Takové ty hranaté nudle a k tomu ty pytlíčky. K čemu to probůh mám? No jo, my to používáme při táboření. Je to prozatím nejpraktičtější balení, co jsme našli. A levné. A ty pytlíčky s kořením…vyhazujem 😀 Takže je dost jedno, jaká je to příchuť. A to celé se dnes poprvé změní! A možná naposled, ale co bych neudělala „pro vědu“.

NUDLOVÝ SENDVIČ

Potřeby:

  • 4 plátky toastového chleba
  • 4 plátky chedaru
  • 1 lžíce másla
  • balení instantní polévky asijského typu
  • velká hrst nastrouhaných různých sýrů najemnou (já gouda a nějaký parmezánovitý sýr)

Postup:

Zalijte vroucí vodou nudle a nechte je odležet – tím je podle návodu na pytlíčku uvaříte.

Rozehřejte v pánvi máslo.

Na rozehřáté máslo dejte opékat toast.

Nastrouhejte sýry.

Slijte nudle.

Do nudlí v nějaké misce přidejte nastrouhaný sýr a…obsah pytlíčku, co byl u nudlí!

Nudle promíchejte.

Opečené toasty otočíme.

Na každý toast položíme plátek sýra.

Na jeden toast dejte polovinu nudlové směsi.

Zaklopte druhým toastem a nechte prohřát.

Pak vyndejte a rozkrojte.

A jak jste si všimli, tak buď potřebujete větší pánev, nebo dvě pánve, nebo postup zopakujete dvakrát. No a nebo použijete jen dva touasty a zbytek nudlí sníte 😀

No a jestli jste si mysleli, že to projde, tak ne. K tomuhle se jí kečup… A pokud na vás budu moc hodná, tak třeba chili omáčka.

No a jak to s tím teda je? Pokud máte rádi takové ty věci, co se servírují k pivu (trochu přesolené, trochu mastné, rozhodně ne zdravé…), tak tohle bude ideální! Dost vám pomůže, pokud jste ti, kdo si občas užívají guilty pleasure nějakého instantního jídla. Bylo to výrazně méně hnusné, než jsem čekala 😀 Rozpuštěný sýr vždycky vylepší situaci. Jako… neudělám si to znovu, ale věřím, že to někomu udělá radost. Možná kolem sebe už mám málo studentů na kolejích, ale tam bych to rozhodně čekala.

Ať žije fast food 😀

obrázek z wolken.cz

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *