Služby

iTESCO.cz vs ROHLIK.cz

Přátelé, objednáváte někdo přes itesco.cz? A jak jste spokojení?Já jsem to kdysi dělala, a proto u nich mám pořád účet. Musím říct, že mne ale dost překvapilo, s čím přišli jako změna podmínek od 11.11.2019.


TESCO
U objednávky do 700 Kč je manipulační poplatek 80 Kč nad rámec dopravného, ale dovezou vám teoreticky i 1 rohlík. Cena za dovoz je 49-149 Kč (reálně jsem na další 3 týdny našla maximálně 109 Kč). Doprava zdarma je nad 2.200 Kč. Papírové tašky jsou za příplatek 19 Kč, bez příplatku dovezou ve velkých bednách, ze kterých si to musíte vyskládat (do chodby na zem…dík). Mají pouze dvouhodinové sloty, kdy doručují. Lze si objednat až na druhý den.
itesco.cz


ROHLÍK
Minimální objednávka na doručení domů je 500 Kč (do Rohlík pointu 100 Kč), manipulační poplatek se ale neplatí. Doprava zdarma nad 1.000,- Kč. Doprava zdarma pro rodiče s dětmi do 12 let a těhotné ženy od pondělí do čtvrtka 10-16 hodin v hodinových intervalech. Cena dopravy 19-149 Kč (reálně jsem našla max do 39 Kč, 149 Kč je express do 2 hodin od objednání, což iTesco ani nenabízí). Doprava zdarma pro osoby nad 65 let a ZTP pondělí do čtvrtka 10-15 hodin v hodinových intervalech. Můžete si objednat na stejný den. Mají hodinové doručovací sloty a i čtvrthodinové doručovací sloty a většinou je opravdu dodrží (centrum Brna). Papírové tašky automaticky zdarma.
rohlik.cz


Mám se vůbec ptát, kdo vyhrává?

P.S. A to nezohledňuji vychytávky Rohlíku jako jsou nákupy podle receptů od Romana Vaňka, Brno a Praha (minimálně) i objednávky z Benu lékárny, vratné obaly…

Tohle sdílím!

2 komentáře: „iTESCO.cz vs ROHLIK.cz

    1. Myslím, že rohlik.cz se toto snažil řešit nějakými odnožemi typu rohlicek, kde byly jen suché potraviny, nebo jen základní potraviny. Ale souhlasím, když není výběr, tak prostě není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *