Jídlo

MATCHA LATTE

Jsou lidé, kteří o mě ví, že zbožňuji matcha příchuť skoro ve všem. Dlouho jsem sháněla matcha latte s mlékem, které by mi vyhovovalo. A včera se povedlo! Sorry jako, jsem na tom závislák.

MATCHA s kokosovým nápojem
Vyrábí to Topnatur, kolem 70 Kč/200 g a je to veganské. Kromě toho mi to ale strašně moc chutná. Není to moc sladké, je to v prášku, stačí přidat vodu – miluji to. Balení vyjde tak na 7- 8 nápojů, vychází to tudíž na cca 9,50/porci. Koupila jsem například ve zdravé výživě na Svoboďáku, v 1. patře v OD Omega. Já bych byla nejspokojenější, kdyby Topnatur vyrábělo i balení s individuálními pytlíčky, abych si to brala pohodlně na cesty.
https://www.topnatur.cz/cz-r…/matcha-s-kokosovym-napojem-210

Matcha Latte
Tohle znám už dlouho. Je to z DM a je to 6 individuálních pytlíčků. Stojí 129 Kč, ale je to zase bio. Vychází to tedy cca 21,50 / porcí. Je v tom klasické mléko a je to trochu sladší, ale chutná mi to taky fakt hodně.
https://www.dm.cz/dmbio-caj-matcha-latte-p4010355593351.html

Kdybych používala věci s mlékem, tak bych měla DM produkt na cesty a Topnatur na „takové to domácí žvýkání“. Takhle nadšeně beru Topnatur a nějak si s tím poradím, abych to neměla všude v batohu 🙂

P.S. Znáte „na takové to domácí žvýkání“? Ne? Máte to mít…
https://youtu.be/A1xdrlerwI0?t=17

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *