Restaurace, podniky

SLAST

Vyzkoušela jsem i ten poslední podnik z „Neexistující“ sekce, tenhle nemá plný počet bodů

Osobně jsem velký nadšenec a milovník snad všeho Neexistujícího v Brně. Možná ne úplně klasickým způsobem, ale všude mám něco….v jejich Whisky baru, co neexistuje mi nejvíc chutnalo pivo, v Pandě mám nejradši edamame ( https://cs.medlicker.com/1289-edamame ), v 4pokojích kávu s banánovou pěnou, v Neexistujícím baru mi dělají nejlepší Pornstar Martini mimo nápojový lístek ( https://www.supergoldenbakes.com/pornstar-martini/ ), Anyboddy asi člověk musí zbožňovat jako celek….a na co jsem zapomněla? No jo, ta Slast.

https://www.slast.bar/

Ve zkratce – Slast mi nesedla. Je možné, že je to tím, že středy a pátky jsou prý teď víc párty a já asi měla náladu spíš na pohodu. A hlavně jsme si chtěli povídat s přáteli, což se s hlasitou hudbou dělá špatně.
Slečna, která nás obsluhovala se tvářila, že ji to v práci ale vůbec nebaví, což je poprvé, co se mi něco takového u Neexistujících stalo. Asi měla blbej den.
Na pití jsem vyzkoušela fermentáty a slibuju, že už to neudělám… To stejné v jiné příchuti si dala i kamarádka (nestihla jsem varovat, nebyla jsem tam, když si objednávala) a shodly jsme se, že příchutě tam moc cítit nejsou, ale je to asi tak lahodné, jako lák od okurek… A ne, nemám ráda lák od okurek. Nebylo to tak hnusné, že bych to „vylila do kanálu“, ale nakonec jsem u jedné sklenice seděla celý večer jak holanďan (narážím na otřepaný vtip, že jsou strašně šetřiví a 5 lidí vydrží sedět u jedné limonády celý večer), protože mě dost opustila chuť něco dalšího si objednat. Ochutnávala jsem ale ostatním a to zase musím říct, že všechny ostatní nápoje a koktejly byly dobré a zajímavé.
Kamarád si dal vodní dýmku. Dost trvalo, než ji přinesli (že mají plno….ehm…asi poprvé, že?) a nebyl zpočátku moc spokojený, byla na něj moc silná (horká) a musel ji nechat vychladnout. To ale může být náhoda.
Občas zapomněli něco přinést…třeba karafu s vodou. A mrzí mne, že nemají standardní Neexistující zvyk s vodou automaticky na stole a dolévanou. To už bych tady čekala.
Nelíbilo se mi osvětlení – neustále tak trochu poblikávalo a měnilo intenzitu a u některých částí i barvu. Nebylo mi to příjemné.
Křesílka vypadají sice stylově, ale nebylo mi to pohodlné. Opět novinka u Neexistujících.
Bonus – Na dámských toaletách nebylo, čím si utřít ruce.

Co bych ale rozhodně pochválila je pan uvaděč (pořád se mi dere do pusy slovo „principál“, což je teda pěkná blbost). Velmi vstřícný, příjemný. A také systém placení přes čipy, které vypadají jako dlouhé náhrdelníky s černým „kamenem“ je fajn. Zalíbilo se mi i zařízení na přivolávání obsluhy, akorát jsem ho asi zmáčkla málo, takže mi nezafungovalo (obsluha přišla sama od sebe chvilku potom, takže jsem netestovala znovu). Nicméně obsluha chodila v přiměřených intervalech i tak, takže bez problému.
Mají nádherné vodní dýmky.

Chci uhlík, chci si objednat, spletl jsem se

Jo a ještě…ve Slasti se fakt nechcete opít, protože ty schody, co vedou ven jsou náročné i za střízliva. Když jsem vcházela, dvě dámy mi doslova padly k nohám.

Jsem si jistá, že se mi do Slasti nechce. Kdo mi to vyvrátí?

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *