Ostatní

DOVÁŽKA JÍDLA

Zamýšlela jsem se nad tím, že musí existovat restaurace, které pochopily, že někdo chce donést jídlo i do 4.patra, když zrovna nemůže dolů

Jak se řeší, když si chcete nechat donést jídlo a bydlíte ve 4.patře bez výtahu? Musí existovat restaurace, které pochopily, že někdo chce donést jídlo i do 4.patra, když zrovna nemůže dolů (třeba při nemoci člověk 120 schodů nahoru a 120 dolů prostě neocení a vařit taky nechce). Předpokladem je, že jste v místě, kde se nějaké dovážky vůbec konají – výhoda většího města proti vesnici.


Dáme jídlo to mají, když použijete restauraci označenou jako Dáme jídlo +. Mě by se třeba ještě líbilo, kdyby to měli jako filtr, ale označení tam je dostatečné a na první pohled viditelné, takže asi dobrý. Službu jsem vyzkoušela jednou a fungovalo to pěkně. Tak jen tak dál.
https://info.damejidlo.cz/damejidlo-plus/

Na Wolt jsem info ohledně toho, kam přesně donáší, nenašla, tak jsem jim napsala. Odpovědí bylo, že když budu potřebovat donášku až do bytu (např. do 4.patra), mám to připsat do objednávky. Že se vždy snaží, aby jídlo donesli co nejblíž. Tak to je také dobrá zpráva.
https://wolt.com/cs/cze/brno/

Nějaké další tipy? Samozřejmě můžete využít donášku nákupu a tam si nakooupit něco, co si prostě jen ohřejete
https://minniemalistka.cz/itesco-cz-vs-rohlik-cz/
a co už jsem třeba testovala
https://minniemalistka.cz/dobry-vegetariansky-rizek/
https://minniemalistka.cz/smakoun/
https://minniemalistka.cz/kukurizek/

P.S. Kdo jste neznali písničku, kde se zpívá „rychle všichni do patra“?
https://www.youtube.com/watch?v=MIhf81n69Jg

Tohle sdílím!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *